מצלמות האבטחה של לידר תקשורת מאפשרות לכם לדעת ולראות את כל מה שאתם מאוד רוצים לדעת ולראות היום כדי להרגיש יותר בטוחים בביתכם או בעסק שלכם, אבל לא ממש יכולים. מצלמות האבטחה המתקדמות מאפשרות לכם לדעת בכל רגע נתון מה קורה בבית כשאתם במשרד, ומה קורה במשרד כשאתם בבית. הן מאפשרות לכם לדעת מה קורה בתוך הבית או המשרד, מה קורה מאחוריו ומה קורה בכל נקודה מסביבו.

עם מערכות האבטחה של לידר תקשורת תוכלו לקבל התראה מוקדמת על כל תנועה חשודה, לצפות באירועים מוקלטים, לעקוב אחר הנעשה בבית או במשרד ואפילו לפקח על פעילות הילדים בבית או העובדים והלקוחות בעסק, היישר מהטלפון הנייד שלכם או מכל מחשב המחובר לאינטרנט.

אומרים שאנחנו חיים בעידן הבטוח ביותר בהיסטוריה האנושית, וזה נכון. העניין הוא שאת הבשורה הטובה הזאת אפשר וצריך לייחס למה שמאפשר לנו להשיג את הבטחון הזה, ובין היתר, למערכות אבטחה, לשיטות אבטחה, למערכי אבטחה פיזיים ואלקטרוניים, ובהם גם למצלמות אבטחה.

למה צריך מצלמות אבטחה?

הסיבות שבגינן אתם רוצים להתקין מצלמות אבטחה, תלויות מאוד במקום בו אתם רוצים להתקין אותן: בעסק, בבית, במפעל או במוסד ציבורי. ככלל, מצלמות האבטחה מספקות לכם את היכולת לעקוב אחרי הנעשה במקום בו הן מותקנות, לוודא שהכל מתנהל על מי מנוחות ולזהות איומים או פעילויות חשודות שמחייבות את התערבותכם. בבסיסן, מאפשרות לכם מצלמות אבטחה:

  • לעקוב בזמן אמת אחרי הנעשה במרחב המצולם
  • לתעד את הנעשה במרחב המצולם לצרכי חקירה או לימוד
  • לזהות איומים ופעילויות חשודות בצורה ידנית או אוטומטית
  • להתריע בפני גורמי אבטחה מקצועיים ולספק תמונה מתפתחת בזמן אמת

בעסק, יכולות מצלמות אבטחה לסייע לכם בתיעוד הפעילות סביב הקופה, תיעוד גניבות של לקוחות, תיעוד ופיקוח על סחורה ומלאי, מעקב אחר הפעילות בעסק ותגובה בזמן אמת לצורך ייעול העבודה ותיעוד פעילויות בלתי מורשות בזמנים בהם העסק לא פעיל.

בבית, יכולות מצלמות אבטחה לסייע לכם בתיעוד פעילות ושלום הילדים בבית, תיעוד סביבת הבית והחלל הפנימי כשאינכם בבית לזיהוי פעילויות חשודות והזנקת מוקד אבטחה למקום, שמירה על הבית מפני חדירות ופריצות בשעות הלילה ותיעוד הפעילות בסביבת הבית.

בגדול, אמורות מצלמות האבטחה לספק לכם אינפורמציה קריטית להגברת רמת האבטחה שלכם ושל רכושכם, ולמעקב אחר אירועים חשובים בזמן אמת או בדיעבד. עד כמה זה חשוב, אתם יכולים להעריך כבר עכשיו, ולהבין בצורה חד משמעית לאחר שתתקינו את מצלמות האבטחה ותגלו שאתם לא יכולים בלעדיהן.

אילו מצלמות אבטחה אתם צריכים?

לידר תקשורת מציעה לכם מצלמות אבטחה בשלל טכנולוגיות, כשכולן מיועדות למלא את אותה מטרת על, אך בצורות שונות, ברמת ביצוע שונה ובהתאמה לתנאים שונים. ככלל, ניתן למנות מספר סוגים מרכזיים של מצלמות אבטחה:

  • מצלמות אינפרא אדום (IR – Infra Red) – מספקות יכולת ראיית לילה מתקדמת ומאפשרות צפייה בתנאים של חשיכה מוחלטת
  • מצלמות חוץ/ צינור (Bullet) – מצלמות אבטחה בתצורתן המוכרת, מיועדות להתקנה בחוץ, וניתנות לכיוונון לזוויות שונות
  • מצלמות כיפה (Dome) – מצלמות המותקנות בתוך מעטפת מעוגלת, המעניקה להם צורה של כיפה. מותקנות בדרך כלל בתקרת המבנה, ומעניקות תמונה רחבה 360 מעלות
  • מצלמות הטיה וזום (PTZ) – מצלמות המאפשרות שינוי של זווית הצפייה ושל הזום בזמן אמת, באמצעות אמצעי שליטה מרחוק

את המצלמות השונות תוכלו להזמין עם בחירה מלאה בגודל המצלמה, באיכות הצילום, בעמידות במזג אוויר, במידת ההסוואה ובפרמטרים נוספים. לכל אחת מן המצלמות, ישנם יישומים שונים להם הן מתאימות יותר מאחרים, וכדי להתאימן לצרכים שלכם, מומלץ להתייעץ מראש עם הצוות המקצועי של לידר תקשורת.

מהי מערכת מצלמות אבטחה?

מצלמת אבטחה היא למעשה מכשיר אלקטרוני שיודע לתעד את המציאות הפרושה בפניו. המצלמה מתפקדת למעשה כאמצעי תיווך בינינו ובין המציאות בשטח. בפועל, הצורך שלנו הוא לקבל את המידע המצולם ולעבד אותו בצורה חכמה, שתאפשר לנו להפיק ממנו ערך. לשם כך, נדרשת מערכת מצלמות אבטחה, מערכת אליה מחוברות כל המצלמות המותקנות ושבה מתבצעות כל פעולות העיבוד, הניהול והתגובה.

לידר תקשורת מציעה לכם שורה של דגמי מערכות מצלמות אבטחה, הכוללות יכולות מתקדמות כדוגמת: עיבוד תמונה, הצגת גלריית מצלמות בשידור חי במסך מאוחד, הקלטה, צפייה בחומר מוקלט, שליטה בזוויות הטיה וזום וכדומה.

מעבר לכך, מערכת מצלמות אבטחה יכולה לספק לכם יכולות מתקדמות, שהופכות את המצלמות שלכם לאמצעי אבטחה אקטיביים חשובים, וזאת באמצעות טכנולוגיות לזיהוי אוטומטי של תנועה ואף זיהוי של פעילויות חשודות בצורה אוטומטית לחלוטין. את מערכת המצלמות תוכלו לחבר למערכת האזעקה, כך שתוכלנה לפעול בצורה אינטראקטיבית ולהפרות זו את זו, כדי לספק לכם מענה אבטחה מקיף ואפקטיבי.

מה נדרש מכם כעת כדי ליהנות ממצלמות אבטחה בבית או בעסק?

לא פחות חשובים מהמצלמות ומערכת המצלמות שתבחרו, הם תכנון מערך המצלמות והתקנתן. למיקום המצלמות, לזוויות אליהן הן פונות, לטווח הכיסוי שלהן ולפעולות שתוכלו לבצע באמצעותן ישנה השפעה מכרעת על רמת האפקטיביות שתוכלו להפיק בעבודה איתן.

לידר תקשורת מעמידה לרשותכם צוות מומחים, המתמחים בעולם מצלמות האבטחה, שיגיעו אליכם לבחינת המבנה, יבנו תכנית אבטחה המותאמת לצרכי האבטחה הספציפיים שלכם, ויגיעו להתקין את המצלמות במיקומים המדויקים ובזוויות הנדרשות, לרבות חיבור למערכות האזעקה, אם קיימות.

עם חבילת מצלמות האבטחה והשירות של לידר תקשורת, תוכלו להיות בטוחים שאתם בטוחים, ושברגע האמת, תספקנה לכם המצלמות שהזמנתם את הערך הנדרש, בצורה הטובה ביותר.

מה שאתם צריכים לעשות כעת הוא להרים אלינו טלפון, ואנחנו נעשה את כל השאר כדי לספק לכם את האבטחה האולטימטיבית של מצלמות האבטחה מבית לידר תקשורת.