מערכות המיגון של לידר תקשורת מעניקות לכם את המפתח לחיים רגועים ושלווים בבית ובעסק, מבלי שתצטרכו להטריד את עצמכם במחשבות מטרידות על הרכוש שלכם, על עצמכם ועל הקרובים לכם.

מיגון הבית והעסק הוא נושא רחב, הכולל בתוכו שורה של פתרונות המיועדים להעניק לכם הגנה מלאה מפני שורה של איומים אפשריים, בין שמדובר באיומים מכוונות זדוניות ובין שמדובר באיומים שנובעים מהטבע, ממהלך החיים הרגיל, מתאונות או מפעולות שנעשו בשגגה.

חבילת המיגון של לידר תקשורת כוללת שורה של מערכות לאיתור, זיהוי, גילוי והתראה, לצד שירותי ייעוץ, תכנון, התקנה ותחזוקה של מערכות מיגון בהתאמה מלאה לצרכי האבטחה והמיגון הנדרשים לכם באופן אישי, ובמטרה להעניק לכם את השקט הנפשי לו אתם מצפים לקבל מטכנולוגיות המיגון המתקדמות המקיפות אתכם.

עד כמה אתם זקוקים למערכות המיגון של לידר תקשורת? ובכן, אחרי שתתקינו אותן, לא תוכלו להבין כיצד חייתם בלעדיהן עד כה.

מהן מערכות מיגון ולמה צריך אותן?

מערכות מיגון הוא מונח גג, הכולל בתוכו שורה של מערכות לאיתור, זיהוי, גילוי והתראה מפני איומים במרחב. מערכות אלה כוללות מצלמות אבטחה, מערכות אזעקה, אינטרקום, אמצעים לגילוי אש ועשן, מערכות בקרה ושליטה ומערכות תגובה.

מערכות מיגון נועדו לספק מענה לאיומים רציפים בשגרה ולאיומים חריגים בטווח הארוך. כך למשל, פתרון מיגון פשוט כמו אינטרקום, יכול לספק לכם שליטה מלאה ורציפה על הנכנסים בשערי העסק או הבית ולאפשר לכם להרגיש מוגנים יותר במעונכם. במדינת ישראל, על האתגרים הביטחוניים שהיא  מתאפיינת בהם, אפשר להעריך בקלות את התועלת המשמעותית שמעניקה לכם היכולת לשלוט בזהותם של הנכנסים לעסק או לבית, ולהותיר לעצמכם זמן וחופש תגובה במידת הצורך.

מערכות מיגון כוללות גם פתרונות לאירועים חריגים כמו שריפה או פריצה, ובמקרה הזה כבר נדרשת מאיתנו אחריות להבין ש"לי זה לא יקרה" זה לא פתרון לכלום, ועלינו להיערך גם לאירועים חריגים שיכולים למחוק היסטוריה שלמה ברגע אחד. מערכות אלה כוללות מערכות אזעקה או גלאי אש ועשן, שתכליתן היא לספק התראה מוקדמת בשלב התפתחות האיום, ולהותיר לכם זמן וחופש תגובה כדי לנטרל את האיום לחלוטין.

אילו מערכות מיגון חשוב להתקין בעסק ובבית?

פתרונות המיגון שמציעה לידר תקשורת, מקיפים שורה של מערכות כדוגמת מצלמות אבטחה, מערכות אזעקה, אינטרקום, גלאי אש ועשן ועוד.

מערכת אזעקה

מערכת אזעקה מיועדת לספק לכם התראה בזמן אמת, על כל איום בפועל או איום המתהווה בביתכם או בעסק שלכם, בין בזמן שאתם שוהים בו ובין שלא. מערכות האזעקה של לידר תקשורת, פועלות באמצעות שורה של חיישני נפח, תנועה ופריצה, שפרישתם במיקומים אסטרטגיים מאפשרת לכם לשלוט באופן מלא במרחב הבית והעסק ובמרחב המקיף אותם.

מערכות אזעקה אלה יכולות לספק לכם התראה בזמן אמת באמצעות קריאה טלפונית בקו נייח, בקו סלולרי או דרך האינטרנט, ולספק רכיב של הרתעה מיידית באמצעות נורות אזהרה וצופר רב עוצמה. בחיבור למערכת מצלמות אבטחה, תוכלו להגביר את יעילות המערכת, לזהות תנועה ולקבל החלטות טובות יותר בזמן אמת לגבי התגובה המתאימה.

מערכת אינטרקום

מערכת אינטרקום היא מערכת הניתנת להתקנה בכל אחת מהכניסות לבית או לעסק, במטרה לבצע בקרה על כניסת ישויות מהמרחב החיצוני פנימה. מערכות אלה ניתנות לחיבור למערכת הטלפון המשרדית או הביתית, כך שניתן יהיה לתפעל אותן בקלות ובאמצעות מכשירי הטלפון הקיימים במעונכם.

מערכות האינטרקום של לידר תקשורת מאפשרות תקשורת בין הגורם המבקש להיכנס ובין הגורם המאשר בתוך המבנה, וכן מספקות מנגנון לבקרת כניסה באמצעות תמונה וידאו, קוד, טביעת אצבע, כרטיס מגנטי או אלחוטי ואפילו זיהוי קולי.

גלאי אש ועשן

גלאי אש ועשן מיועדים להעמיד לרשותכם מנגנון התראה אפקטיבי לזיהוי מצבים של התפתחות שריפה. גלאים אלה יודעים לזהות עשן בחלל המבנה, או לחוש חום בטמפרטורות חריגות, ולספק לכם התראה מיידית, עם אפשרות חיבור למוקד אבטחה או כיבוי. באמצעות מנגנון פנימי המותקן בכל חיישן, תוכלו לכוון את מידת הרגישות שלו על מנת למנוע התראות שווא, ולהבטיח שברגע האמת, תוכלו לקבל התראה מוקדמת מספיק שתותיר לכם זמן תגובה מספק.

את הגלאים ניתן לחבר גם למערכות כיבוי אוטומטיות כמו מערכת ספרינקלרים, על מנת להפוך את התגובה לאירוע השריפה לאוטומטית לחלוטין.

מהן מערכות המיגון שאתם צריכים, וכיצד תוכלו להתקין אותן?

הצורך במערכות מיגון הוא צורך אינדיבידואלי, שיכול להשתנות בין אדם לאדם. חלק ממערכות המיגון תידרשנה לכם כחלק מתהליך רישוי או קבלת אישור למגורים או קיום פעילות עסקית במבנה, וחלקן נתונות לבחירתכם החופשית. ככל שתתקינו יותר אמצעי מיגון, כך תוכלו ליהנות מראש יותר שקט בהתנהלות היומיומית שלכם, ולנטרל את הדאגות שלכם מקטסטרופות עתידיות אפשריות.

כדי לבחור את מערכות המיגון המתאימות לכם, מומלץ לשבת עם הצוות המקצועי של לידר תקשורת, שיכווין אתכם למערכות הדרושות לכם ויסייע לכם לתעדף אותן על פי הצרכים האמיתיים שלכם. לאחר שתבחרו את המערכות המתאימות, יסייע לכם הצוות המקצועי של לידר תקשורת בתכנון המערכת בהתאמה אישית מלאה לביתכם או למשרד שלכם, ואף יגיע לבצע את ההתקנה בפועל ולוודא שהכל עובד בצורה מלאה.

השאלה היא לא האם אתם צריכים מערכות מיגון לבית ולעסק, אלא אילו מערכות מיגון נדרשות לכם. אחרי שתתקינו את המערכות הנבחרות, הבעיה היחידה שתהיה לכם היא שחייתם בלעדיהן עד עכשיו. צרו איתנו קשר עוד היום, ובתוך זמן קצר תוכלו ליהנות ממרחב מוגן, שקט ושלו יותר לחיות בו עם ילדיכם או לעבוד בו בשגרת יומכם.