הבית החכם של לידר – הופכים את הבית לחכם ביום אחד

מערכת בית חכם של לידר תקשורת הופכת את הבית שלכם למכונה אוטומטית שעובדת נון סטופ כדי להפוך את החיים שלכם לנוחים וקלים כפי שמעולם לא דמיינתם אותם. כדי ליהנות ממערכת הבית החכם, לא תצטרכו לשבור קירות, לא תצטרכו להחליף את כל מכשירי החשמל בבית וגם לא תצטרכו לבנות את כל הבית מחדש.

המערכת המתקדמת של לידר תקשורת מתחברת אל הבית הקיים שלכם, בדיוק כפי שהוא, ובאמצעות החלפה פשוטה, וזולה, של מפסקי הבית במפסקי מגע חכמים, מספקת לכם את היכולת לשלוט מרחוק בכל מכשירי החשמל בבית, היישר ממרכז שליטה ביתי, מהמחשב או ממכשיר הטלפון שלכם.

אחרי שתתקינו את מערכת הבית החכם של לידר תקשורת, בצורה פשוטה וזולה הרבה יותר ממה שאתם מדמיינים כעת (כפי שנסביר בהמשך), הדבר היחיד שיטריד אתכם הוא איך לא עשיתם את זה עד היום.

מה זה בית חכם?

לפני מספר שנים נחשב הבית החכם לעולם העתיד, וכיום הוא כבר ממש איתנו, מותקן באלפי בתים ומשנה את חייהן של אלפי משפחות. הרעיון הוא מאוד פשוט: לחבר את כל מכשירי החשמל למערכת ממוחשבת מרכזית, ממנה ניתן לשלוט בהדלקה ובכיבוי של כל המכשירים החשמליים המחוברים אליה. כל מכשיר שמחובר לחשמל, כל מכשיר שיש בו מנוע, כל מכשיר שאפשר לכבות ולהדליק אותו, יוכל להתחבר אל מערכת הבית החכם ולהפוך לחלק מהאוטומציה הביתית שלכם.

השליטה במכשירים, מתאפשרת באמצעות מרכז שליטה בצורת מערכת נייחת הממוקמת באחד מחדרי הבית, בצורת שלטים שניתן לפזר ברחבי הבית וכמובן בצורת מחשב, טאבלט או טלפון נייד מהם ניתן להתחבר מרחוק אל מרכז השליטה, ולשלוט בכל פונקציות הבית החכם מכל חלקי הבית, מהרכב, מהמשרד ולמעשה מכל נקודה בעולם שיש בה חיבור לאינטרנט.

איך זה עובד?

מערכת הבית החכם מבוססת על מפסקים חכמים, בתוכם מותקנים בקרי חשמל חכם. מפסקים אלה לא מיועדים רק להפסקה והחזרה של זרימת החשמל אל המכשיר החשמלי, אלא עושים שימוש בפרוטוקולים מתקדמים לשליטה חכמה בזרימת החשמל למכשיר לצורך שליטה בו.

עבור מכשירים חשמליים רבים, כדוגמת נורות חשמל, מערכות השקיה, וילונות ותריסים חשמליים, תנור חשמלי, ברז חשמלי ואפילו טלוויזיה ומזגן, יכול המפסק החכם להעניק שליטה פונקציונלית מלאה לרבות שליטה בעוצמת הזרם. עבור מכשירים מסוימים, נדרש חיווט ייעודי נוסף על מנת לאפשר את השליטה הנדרשת.

מפסקי החשמל החכם, מחוברים באמצעות רשת תקשורת קווית, אלחוטית או משולבת, אל מרכז השליטה, ממנו ניתן לשלוט בכל מכשיר המחובר לאחד מהמפסקים החכמים בבית. באמצעות פרוטוקולי תקשורת סטנדרטיים אך מוגנים ומאובטחים, ניתן לחבר את מרכז השליטה אל רשת האינטרנט, ולפתוח את יכולת השליטה אל מכשירים מרוחקים כמו טאבלט או סמארטפון, מהם ניתן להשיג שליטה מלאה בבית באמצעות אפליקציה ייעודית, המאפשרת את כל פונקציות השליטה הזמינות היישר ממסך המגע, בכל זמן ובכל מקום.

מה הן האפשרויות שפותחת בפניכם מערכת הבית החכם?

מרגע שהפכתם את מערך המכשירים החשמליים בביתכם למערך ממוחשב, נפתחת בפניכם היכולת לשלוט בהם בכל צורה ובכל רמת מורכבות שיכול מחשב לטפל בה. המשמעות היא שבאמצעות מערכת בית חכם תוכלו לבצע פעולות מגוונות כדוגמת אלו:

  • שליטה בכל מכשיר בנפרד
  • שליטה בקבוצת מכשירים בו זמנית (כיבוי אורות, מזגן, וטלוויזיות, הפעלת אזעקה וסגירת תריסים – הכל בכפתור אחד)
  • תכניות מוגדרות מראש (Preset) להדלקה וכיבוי של מכשיר אחד או יותר על פי לוח זמנים נתון מראש (מערכות השקעה, מערכות אזעקה וכדומה)
  • הפעלה או כיבוי של מכשירי חשמל על פי התניות מוגדרות מראש

את מערכת הבית החכם אפשר לשדרג בצורה משמעותית באמצעות חיבור מערכות אזעקה ומצלמות חכמות, שגם בהן ניתן לשלוט בצורה מלאה. חיבור זה יכול לפתוח בפניכם אפשרויות מגוונות רבות, כדוגמת תכנות מערכת האזעקה להפעלה אוטומטית עם זיהוי היעדר תנועה בבית, ובהתאם לכך כיבוי מזגן, סגירת תריסים וכיבוי אורות כתנאי להפעלת מערכת האזעקה.

עד כמה זה מורכב להפוך את הבית הקיים לבית חכם?

ובכן, זה הכי פשוט בעולם.

אם אתם חושבים על עשרות אנשי מקצוע המתרוצצים בביתכם כדי לשבור קירות, למתוח כבלי חשמל ותקשורת, או לפרק את המכשירים החשמליים שלכם כדי לחבר להם רכיבים פנימיים נדרשים, אז זה ממש לא זה.

מערכת הבית החכם של לידר תקשורת מבוססת על הטכנולוגיות המתקדמות והעדכניות ביותר בתחום, טכנולוגיות שמטרתן היא לא רק לספק לכם את הפונקציונליות המלאה של בית חכם, אלא גם לאפשר לכם לשלב את הפונקציונלית הזאת בקלות ובמהירות בבית מסורתי קיים. כאמור, הסוד הוא במפסקי החשמל החכם, שמהווים את אבני היסוד של מערכת הבית החכם.

למעשה, המשימה "המורכבת" ביותר שעומדת בפניכם כדי להפוך את הבית שלכם לבית חכם, היא להחליף את המפסקים הקיימים בבית למפסקים חכמים. זהו. אל המפסקים האלה תוכלו לחבר את המכשירים החשמליים, ולהתחיל ליהנות מכל היתרונות והפינוקים של בית חכם.

המערכת שאיתה תוכלו להפוך את הבית שלכם לבית חכם היא בדיוק מערכת הבית החכם של לידר תקשורת, ואתם רחוקים ממנה מרחק הזמנה אחת ועוד יום אחד להתקנה. זה זול, זה מהיר, זה ישנה לכם את החיים וזה הדבר האמיתי. הזמינו היום וספרו לנו איך השתנו לכם החיים.